Preventivní prohlídky, vlastní domácí mezizubní mechanická péče

Systém preventivních prohlídek je v režimu vyhledávání kazů a posuzování pevnosti zubů jistě nezbytným základem péče o zdraví jakéhokoliv chrupu. Suverénně nejdůležitější je ovšem vlastní domácí mechanická mezizubní péče každého jednotlivce, která o trvanlivosti pevného chrupu jednoznačně rozhoduje.

Součástí pravidelné preventivní prohlídky sice je odstranění zubního kamene, nicméně v případě, že se dotyčnému z jakéhokoliv důvodu nedaří mechanicky mezizubně opečovat vlastní chrup optimálně, doporučíme jej k  „pilotní“ návštěvě  špičkové dentální hygienistky, přičemž tato návštěva je zaměřená zejména na názornou profylaktickou edukaci, tedy určité „navedení“ na správnou techniku.

Klinické preventivní vyšetření chrupu doplňujeme jeho digitální ortopantomografickou projekcí, resp. intraorální viziografií.

Ošetřující

MUDr.Marek Rýdl

Praktický zubní lékař,
absolvent lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Kdy jsme k zastižení

pondělí – pátek 8-12

V odpoledních hodinách možnost kontaktu negarantujeme, neboť tato doba slouží výhradně pro předem naplánovanou, časově náročnou chirurgickou, endodontickou  a protetickou  činnost, nekompromisně vyžadující nerušený a plně soustředěný přístup k pacientovi.

Smluvní zdravotní pojišťovny

VZP 111
OZP 207
ZPMV ČR 211
VoZP 201

Kontakty

Stomary s.r.o.
IČ: 04438302
tel. 233 555 252

Adresa:
Tišická 396, 181 00
Praha 8

GPS:
50°08’25.5″N
14°25’53.1″E