Záchovná stomatologie, endodoncie

V rámci ošetřitelných kazů nabízíme k jejich sanaci jak amalgámy (pro menší kazy, zejména na kousacích ploškách stoliček – při plné úhradě zdravotní pojišťovnou), tak kompozitní, „bílé“ výplně (při větším rozsahu kazů, zasahujících do mezizubí – za plnou úhradu pacienta). K ošetřování „nervů“ v zubech by za shora uvedených, preventivních předpokladů vůbec nemělo dojít.

Jestliže k endodontickému ošetření přece jenom dojde, už se někde musela stát chyba. V této souvislosti nutno konstatovat, že ošetření kanálků vícekořenových zubů, zejména stoliček je „nenárokové“, resp. z dlouhodobého hlediska není možno vyloučit komplikaci, vedoucí i k případné ztrátě příčinného zubu.

K tomu podotýkáme, že v naší ordinaci využíváme možnost ošetřovat zubní kanálky v rámci veřejného zdravotního pojištění, tedy při plné úhradě smluvní zdravotní pojišťovnou, stejně jako variantu privátní, stojící mimo rámec veřejného zdravotního pojištění a zohledňující moderní materiály i aktuálně doporučované postupy.

Ošetřující

MUDr.Marek Rýdl

Praktický zubní lékař,
absolvent lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Kdy jsme k zastižení

pondělí – pátek 8-12

V odpoledních hodinách možnost kontaktu negarantujeme, neboť tato doba slouží výhradně pro předem naplánovanou, časově náročnou chirurgickou, endodontickou či  protetickou  činnost, vyžadující nerušený a plně soustředěný přístup k pacientovi.

Smluvní zdravotní pojišťovny

VZP 111
OZP 207
ZPMV ČR 211
VoZP 201

Kontakty

Stomary s.r.o.
IČ: 04438302
tel. 233 555 252

Adresa:
Tišická 396, 181 00
Praha 8

GPS:
50°08’25.5″N
14°25’53.1″E